Кіноклуб «Об’єднана громада – запорука успіху»

2017-11-02

Люди в бібліотеці

Кіноклуб «Об’єднана громада – запорука успіху» 2 листопада зібрав у бібліотеці людей не байдужих до життя Корюківської об’єднаної громади. Це черговий захід у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На захід завітали заступник голови РДА Володимир Полубень та начальник Корюківського бюро безоплатної правової допомоги Євгенія Левченко.

Володимир Онищук (голова Корюківської ГО «Альтернатива») детально розповів про проект та його реалізацію. Тетяна Науменко (бібліотекар центральної бібліотеки) презентувала відео «Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування», «Історія успіху Запорізьких ОТГ», «На Кременеччині знайшли найбагатше українське село», «Руйнівник міфів – Корюківська ОТГ показала свої досягнення».

Під час обговорення гостро постало питання відповідальності самих жителів за благоустрій багатоквартирних будинків. Володимир Полубень звернув увагу присутніх на те, що завдяки децентралізації у людей з’явилася можливість впливати на розподіл бюджету на місцях і громадяни повинні звертатися зі своїми пропозиціями до владних органів, не стояти осторонь у вирішенні нагальних питань.

Євгенія Левченко розповіла, які проблеми громади можна вирішувати у правовому полі (земельні питання, спадкове право, житлове та інші, крім кримінально-процесуального), надала вичерпну інформацію щодо роботи своєї організації, відповіла на низку запитань і запросила до співпраці.

Жваве обговорення викликало питання впливу громадськості на розвиток громади. Присутні познайомились із інформ-зоною «Зміни заради майбутнього», яку презентувала Людмила Письменна (методист центральної бібліотеки), отримали інформаційні матеріали про децентралізацію та запрошення на наступний захід – «Про об’єднані громади – від першої особи», який відбудеться у форматі «жива бібліотека» 17 листопада у читальному залі.

Люди в бібліотеціЛюди в бібліотеці

Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031