«Про об’єднані громади – від першої особи»

2017-11-17

Люди в бібліотеці

17 листопада у читальному залі Корюківської центральної районної бібліотеки відбувся заключний захід у рамках проекту «Пульс» «Про об’єднані громади – від першої особи». Цього разу він проходив у форматі «живої бібліотеки» – відкритого діалогу з представниками ОТГ.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники заходу вільно поспілкувалися з начальником комунального підприємства «Корюківкаводоканал» Галущенком Сергієм Володимировичем та начальником Корюківської ЖЕК Селюком Анатолієм Михайловичем. Гості поділилися своїми напрацюваннями з питань децентралізації, розповіли про свою роботу. Присутні цікавилися, що відбувається зараз у громаді, що буде у майбутньому тощо. Задавали численні запитання щодо найрізноманітніших аспектів роботи «Корюківкаводоканалу» та ЖЕК. І наші гості відверто відповідали на найделікатніші питання, якраз для того, щоб зруйнувати стереотипні сприйняття, подолати існуючі упередження, що склалися у суспільстві щодо децентралізації. У ході діалогу гості закликали до співпраці та запропонували із проблемами звертатися відразу до відповідної служби, що приведе до швидшого реагування.

Дуже дякуємо Сергію Володимировичу та Анатолію Михайловичу за відверту і щиру зустріч.

Організатори заходу (ГО «Альтернатива» та Корюківська центральна районна бібліотека) сподіваються, що набутий інформаційний досвід стане в пригоді усім небайдужим громадянам, допоможе людям розібратися в особливостях децентралізації, зруйнувати стереотипи, не чекати примусового об’єднання, втрачаючи час для розвитку.

Люди в бібліотеціЛюди в бібліотеціЛюди в бібліотеці

Кiлькiсть переглядiв: 116

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031