• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Семінарське заняття заступників директорів шкіл району з виховної роботи на тему «Насильство в школі: аналіз проблеми та допомога, якої потребують діти і вчителі у її розв’язанні»

Семінарське заняття заступників директорів шкіл району з виховної роботи на тему «Насильство в школі: аналіз проблеми та допомога, якої потребують діти і вчителі у її розв’язанні»

2017-12-12

Люди в бібліотеці

12 грудня у читальному залі центральної бібліотеки відбулось семінарське заняття заступників директорів шкіл району з виховної роботи на тему «Насильство в школі: аналіз проблеми та допомога, якої потребують діти і вчителі у її розв’язанні».

У своєму виступі методист районного відділу освіти РДА Юлія Добролюбова зосередила увагу присутніх на питаннях: чому існує насильство в учнівському середовищі, порядок реагування на випадки насильства та жорстокого поводження з дітьми. Розглядався алгоритм дій працівника навчального закладу у разі виявлення випадку насильства над дитиною. Активними учасниками обговорення правовиховних проблем були Валентина Шевчик (заст. директора з виховної роботи Холминської ЗОШ І-ІІІ ст.) та Тамара Супруненко (заст. директора з виховної роботи Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.). Особливо зацікавив присутніх тренінг щодо практичної допомоги вчителів дітям, який провела психолог Охрамієвицької ЗОШ І-ІІ ст. Ольга Ченцова.

До роботи семінару долучились і бібліотекарі. Ознайомили педагогів із роботою Центру правової інформації, що діє при бібліотеці, та презентували виставку правознавчої літератури «Юридичний компас».

Кiлькiсть переглядiв: 22

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Лютий 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728