• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек»

«Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек»

2017-12-14

Люди в бібліотеці

Нещодавно для працівників Корюківської ЦБС ми проводили семінар-практикум про припинення використання ББК та впровадження УДК у бібліотечних закладах.

А 14 грудня у центральній районній бібліотеці проходив семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек».

На початку методист відділу освіти Корюківської РДА Добролюбова Ю. М. ознайомила присутніх з офіційними та нормативними документами, розповіла про доцільність впровадження УДК у шкільних бібліотеках.

Питання «УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо» широко розкрила у своєму фаховому виступі провідний бібліограф центральної районної бібліотеки Тетяна Сіренко. Тетяна Василівна інформувала шкільних бібліотекарів про особливості переходу на таблиці УДК, звернула увагу на адаптування робочої схеми класифікації за УДК для систематизації документів для шкільних бібліотек. Під час виступу було презентовано слайд-бесіду «Класифікаційна система УДК: методика індексування документів».

У ході семінару обговорили орієнтовний план дій для бібліотек щодо організації роботи з упровадження УДК. Про різноманітні робочі моменти говорили у своїх виступах: бібліотекар Холминської ЗОШ I-III ст. Тарабенко Н.П., бібліотекар I кат. Корюківської ЦБ Науменко Т.В., бібліотекар Козилівської ЗОШ I-III ст. Худзик Т.Ф.

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Лютий 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728