• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек»

«Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек»

2017-12-14

Люди в бібліотеці

Нещодавно для працівників Корюківської ЦБС ми проводили семінар-практикум про припинення використання ББК та впровадження УДК у бібліотечних закладах.

А 14 грудня у центральній районній бібліотеці проходив семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району на тему: «Упровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи освітянських бібліотек».

На початку методист відділу освіти Корюківської РДА Добролюбова Ю. М. ознайомила присутніх з офіційними та нормативними документами, розповіла про доцільність впровадження УДК у шкільних бібліотеках.

Питання «УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо» широко розкрила у своєму фаховому виступі провідний бібліограф центральної районної бібліотеки Тетяна Сіренко. Тетяна Василівна інформувала шкільних бібліотекарів про особливості переходу на таблиці УДК, звернула увагу на адаптування робочої схеми класифікації за УДК для систематизації документів для шкільних бібліотек. Під час виступу було презентовано слайд-бесіду «Класифікаційна система УДК: методика індексування документів».

У ході семінару обговорили орієнтовний план дій для бібліотек щодо організації роботи з упровадження УДК. Про різноманітні робочі моменти говорили у своїх виступах: бібліотекар Холминської ЗОШ I-III ст. Тарабенко Н.П., бібліотекар I кат. Корюківської ЦБ Науменко Т.В., бібліотекар Козилівської ЗОШ I-III ст. Худзик Т.Ф.

Кiлькiсть переглядiв: 461

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Вересень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930