Презентація книги "На палаючому Сході"

2017-12-20

20 грудня у центральній районній бібліотеці відбулася презентація збірки розповідей про учасників АТО. Книга "На палаючому Сході" – це результат колективної праці журналістів нашої області. Усі матеріали підготували журналісти з редакцій районних, міських та обласних газет, радіо і телебачення. Видання включає понад 100 нарисів та замальовок про жителів Чернігівщини, які брали або беруть участь у бойових діях на Сході України, а також про тих, хто загинув, захищаючи свою країну.

На презентацію у читальній залі зібралися одинадцятикласники ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та читачі бібліотеки. Перед присутніми виступив живий герой нарису «На «гарячому» напрямку» Дмитро Запорожець із с. Наумівка, який поділився спогадами про службу в АТО. «Там усе справжнє – і війна, і дружба, і любов до Батьківщини», – наголосив Дмитро Володимирович.

Свою думку про видання висловив і майор Володимир Науменко, який нещодавно повернувся з АТО, прослуживши рік у Авдіївці. Володимир Борисович підкреслив: «Війна рано чи пізно закінчиться. Скрізь живуть люди, які прагнуть миру…».

У презентованій книзі були використані матеріали місцевих журналістів Наталії Рубей та Віктора Божка. Про роботу над нарисами поділився один із авторів – Віктор Божок. Він розповів про власні журналістські дослідження, під час яких зустрічався із атовцями, їх батьками, дружинами…

Нікого не залишає байдужим тема війни і миру. У своєму творчому доробку місцева поетеса Лілія Голуб має чимало патріотичних віршів. Під час презентації зворушливо звучали поетичні рядки авторки.

Книга «На палаючому Сході» вийшла друком накладом у 500 примірників коштом обласного бюджету Чернігівської області в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки. Невдовзі віддруковані примірники надійдуть і до нашої бібліотеки. Тим часом прочитати електронну версію книги, доступну на офіційному веб-сайті Чернігівської облдержадміністрації, усі охочі можуть уже зараз.

А сім героїв розповідей з Корюківщини отримають книги під час презентацій у бібліотеках району.

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031