З Днем Державного Прапору України і Днем Незалежності

2018-08-23

Люди у біблотеці

З нагоди відзначення Дня Державного Прапору України запрошуємо усіх до центральної бібліотеки переглянути фотовиставку «Рідного прапору кольори». На світлинах представлені моменти багатовікової історії українського державотворення. Адже прапор - це один із головних символів нашої країни, пам'ятка про часи скрути та невизнання, про боротьбу за сильну та незалежну державу - за нашу Україну. Якщо вас цікавить історія походження українського прапору, якщо ви бажаєте знати, що насправді означають блакитний та жовтий кольори нашого стягу з точки зору геральдики, тоді ми радимо вам завітати до читальної зали.

Незалежна і вільна Україна святкує своє 27-ліття. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Центральна бібліотека провела низку заходів, присвячених цій знаменній події.

У читальній залі розгорнуто виставку-панораму «Святе ім’я твоє, Україно незалежна». На ній представлена історична, документальна, науково-пізнавальна, довідкова література про нашу Батьківщину, її багатовікову історію, своєрідну культуру, походження українців, тернистий шлях державотворення, національну символіку, народні традиції, сьогодення.

Протягом дня тривав інтелектуальний марафон «В нашім серці – Україна» для користувачів різних вікових та соціальних категорій. У ході марафону користувачі бібліотеки доводили наскільки глибокі їхні знання про Україну. Бібліотекарі знайомили присутніх із цікавими фактами про нашу державу. Згадали традиції та звичаї нашого народу, видатних діячів України, говорили про національні символи.

Колективний колаж «Моя Україна» зібрав зображення різних куточків нашої Батьківщини.

Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу. Усім нам треба плекати у серці любов до села чи міста, де живемо, до рідних своїх, до духовної і культурної спадщини України. І буде вона велика, а з нею великими будуть і бібліотеки!!!

Люди у біблотеці

Люди у біблотеці

Люди у біблотеці

Люди у біблотеці

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Лютий 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829