Листопадове засіданні клубу «Молодіжна територія»

2018-11-11

Люди в бібліотеці

У межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків. Саме тому на листопадовому засіданні клубу «Молодіжна територія» мова йшла саме про булінг. На зустріч запросили начальника Бюро правової допомоги Олександра Супруненка. Присутні дізналися що таке булінг, його основні причини та наслідки, а також можливі дії з метою відвернення/зупинення цькування та створення безпечного середовища, в якому можна жити, вчитися, грати та розвиватися.

Під час зустрічі було презентовано інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком знущань. У них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей. Аби дізнатися більше про цю проблему за підтримки ЮНІСЕФ створено сайт «Стоп булінг». Крім того, 2 жовтня Верховна Рада прийняла Закон, спрямований на протидію цькуванню, який доповнює Кодекс про адміністративні правопорушення. За приховування фактів булінгу вчителі зобов’язані сплатити штраф до 200 неоподаткованих мінімумів (3,4 тис. грн.).

Дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу. Підсумком зустрічі став заклик до присутніх: викресли булінг і обери гідне та цікаве заняття, яке допоможе реалізувати свій потенціал і здобути повагу друзів.

Люди в бібліотеці

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Лютий 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728