Зустріч із Сергієм Козаком

2020-09-11

Люди у бібліотеці

11 вересня відбулась непересічна подія. До бібліотеки завітав Сергій Козак - відомий літературознавець, дослідник української діаспори, бібліограф, публіцист, член Національної спілки письменників України, доктор філософії Українського Вільного Університету, лауреат багатьох літературних премій. Творча зустріч виявилась теплою, жвавою, невимушеною завдяки атмосфері доброзичливості та неформальному спілкуванню. Гість зацікавив присутніх деякими фактами зі своєї біографії. Як виявилось, родина Сергія Борисовича певний час мешкала у нашому місті. Отож аудиторія з подвійною увагою і захопленням слухала свого земляка. А він цікаво і змістовно розповів про роки навчання і професійного становлення, про творчу працю за кордоном, про знайомство і співпрацю з видатними представниками української діаспори. Присутні дізнались про здобуття освіти у Німеччині і захист дисертації, про роботу у редакції газети "Українські вісті". Звісно поговорили і про творчий доробок пана Сергія. А ще Сергій Борисович продемонстрував деякі раритети, які воліли б мати у своїх зібраннях і фондах чимало бібліотек і музеїв світу.

Приємним подарунком для працівників і читачів бібліотеки стали книги з автографом автора. Щиро дякуємо за цінні видання, які відтепер займатимуть особливе місце у нашій бібліотечній колекції. А також надзвичайно вдячні нашому відомому земляку за несподіваний сюрприз - підписку періодичних видань для бібліотеки на кругленьку суму (1000 грн.).

Від усього читацького загалу Корюківщини хочемо висловити глибоку щиру вдячність пану Сергію за незабутню, цікаву, теплу зустріч!

Люди у бібліотеціЛюди у бібліотеці

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Вересень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930