30 листопада виповнюється 185 років від дня народження Марка Твена

2020-11-25

Фото Марка Твена

30 листопада виповнюється 185 років від дня народження Марка Твена – американського письменника, гумориста, сатирика, публіциста. Саме з цього приводу запрошуємо до відеомандрівки. Відвідаймо будинок-музей у м.Хартфорд (США), де Марк Твен написав свої кращі романи. Твори цього геніального письменника підкорюють не лише цікавим сюжетом, життєрадісною атмосферою чи живою іронією. З кожної сторінки до нас промовляє сам автор, даруючи «перли» свого гострого розуму та непересічного життєвого досвіду.

Відео можна переглянути на сторінці Корюківської публічної бібліотеки у Facebook.

ДЕВ'ЯТЬ ПОРАД ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ ВІД МАРКА ТВЕНА

1. Живіть у злагоді із собою. «Людина не може бути задоволена життям, якщо вона незадоволена собою».

2. Можливо, ви самі себе подумки обмежуєте. «Вік - це те, що існує у нас у мозку. Якщо ви про нього не думаєте, його не існує».

3. Розслабтеся. «Гумор - це найбільший дар, даний людству». «Ніщо не може встояти перед натиском сміху».

4. Відкиньте гнів. «Гнів - це кислота, яка більше шкодить судині, в якій вона зберігається, ніж тим, на кого вона ви¬ливається».

5. Не вважайте, що вам усім всі зобов'язані. «Не кричіть всім навколо про те, що світ перед вами в боргу. Світ вам нічого не винен. Він був і до вас».

6. Якщо ви робите щось по-своєму, приготуйтеся до того, що вас не зрозуміють. «Людина, у якої є нові ідеї, буде вважатися диваком, до того часу, поки її ідеї не будуть мати успіх».

7. Розставляйте акценти так, як вам того хочеться. «Викиньте з голови всі проблеми. Закрийте вуха, біжіть від думок про проблеми або позбавляйтеся від них усіма можливими способами».

8. Не надто думайте над тим, як відчути себе добре. «Найкращий спосіб підбадьоритися самому - це спробу¬вати підбадьорити когось ще».

9. Робіть те, що вам хочеться робити. «Років через 20 ви більше будете шкодувати про те, що ви не зробили, ніж про те, що зробили. Ловіть попутний вітер у свої вітрила. Користуйтеся. Мрійте. Робіть відкриття».

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Січень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031