• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Семінар директорів, художніх керівників сільських будинків культури, завідуючих сільськими клубами

Семінар директорів, художніх керівників сільських будинків культури, завідуючих сільськими клубами

2021-02-18

Люди в бібліотеці

18 лютого в читальному залі міської публічної бібліотеки відбувся семінар директорів, художніх керівників сільських будинків культури, завідуючих сільськими клубами.

Відкрила семінар завідувачка сектору культури та культмасової роботи Алла Кун, яка ознайомила присутніх із тенденціями розвитку культури на сучасному етапі, звернула увагу на суттєву підтримку клубних установ місцевою владою. "Клубні установи - базові заклади з організації дозвілля населення Корюківської територіальної громади. Сьогодні ваше завдання, як працівників галузі культури, привносити нові, свіжі, неповторні, цікаві інноваційні форми, методи культурно-освітньої роботи, якомога активніше залучати різні категорії населення до участі в творчих колективах, гуртках, секціях тощо", - зазначила, звертаючись до учасників семінару, Алла Іванівна.

Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради Олена Дзюба акцентувала увагу присутніх на інформації щодо ведення документації клубного закладу. Під час семінару фахівці ВОКМ та С надали рекомендації щодо кадрової роботи та техніки безпеки клубів та будинків культури.

Бібліотекар Тетяна Науменко ознайомила присутніх із основними ювілейними датами літературного календаря та формами роботи з популяризації книги і читання. Запропонувала чималий перелік сучасних онлайн-форм культурно-масової роботи. Адже клубні установи Корюківщини наразі намагаються змінюватись і трансформувати свої заклади, щоб не відставати від часу та бути потрібними громаді.

Про культурно-дозвіллєву діяльність клубної установи, про традиційні та інноваційні оригінальні форми клубного дозвілля говорили методисти міського будинку культури Ольга Мірошниченко та Юлія Корюка.

Семінар пройшов творчо та динамічно, за активної участі всіх присутніх. Учасники ділилися своїм досвідом роботи, враженнями, обговорили усі проблемні питання.

Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Березень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031