Шевченко - не минуле, а наш сучасник

2021-03-06

Люди в бібліотеці

6 березня заходи у бібліотеці були присвячені Тарасу Шевченку, день народження якого відзначатимемо 9 березня. Бібліотекарі запропонували зробити класика доступним і сучасним, тобто ближчим та зрозумілішим для дітей.

Шевченко - не минуле, а наш сучасник. Його слова - то правда сьогодення. Саме про це розмірковували присутні під час літературної екскурсії "Послання крізь віки". Сподобалися дітям і "Цікавинки про Шевченка за QR-кодами", які приховали у собі дещо прекрасне і незвідане про Кобзаря. Наприклад, посилання на віртуальний музей поета, цікавезний тест, який допоможе визначити наскільки ти добре знайомий із постаттю класика тощо. Необхідно лише навести сканер смартфона на QR-код та перейти за посиланням.

А під час "Літературного QR-квесту" декілька команд змагалися за звання кращого шевченкознавця. Бібліотекарі запропонували дітям завдання дещо новаторські, наближені до їхнього світосприйняття та хобі. Розгадували кросворд, розшифровували цитати за хмарами слів, використовували секретну абетку за життєписом Кобзаря, відповідали на питання літературознавчої QR-вікторини. Як виявилося цього разу перемогли наймолодші учасники. Вони швидше і краще впоралися зі всіма завданнями.

А далі день продовжився переглядом фільму за поемою Шевченка "Катерина". Оскільки ж екранізація не містить фінальної частини твору, то присутні ще й перечитали поему.

Люди в бібліотеціЛюди в бібліотеці

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Квітень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930